Tesis Yönetimi

Tesis Yönetimi

Finansal ve iş planlamada deneyimli, uzman yönetim kadromuzla; idari hizmetlerden genel kurul toplantı organizasyonları, bütçe hazırlanması, yıl içindeki iş planlamalarının zamanında gerçekleştirilmesi, insan kaynakları yönetimi, resmi iş ve ödemelerin takibi, KMK ve Yönetim Planı yönetim esaslarına bağlı yönetim & hizmet organizasyonu görevlerini yerine getiriyoruz.

01.
Muhasebe

İşletme ve yatırım aidat gelirleri takibi, tahsil edilmesi, gider ödemelerinin takip edilmesi, muhasebe işlemlerinin gerçekleştirilmesi, resmi ödemelerin zamanında yapılması, bordroların hazırlanması, maaş ödemelerinin yapılması başlıca muhasebe işlemlerindendir.

02.
Finansal & İş Planlama

Finansal & İş planlama konusunda deneyimli yönetim kadrosuyla sorunların hızlıca çözüldüğü bir yaşantı ister misiniz? Beraber yaşarken ortak ihtiyaçlarınızı zamanında karşılamak için iyi bir planlama ile hizmet veriyoruz.

03.
Bildirimler

Çoklu iletişim kanalları kullanılarak, bakiye, merkezi sistem tüketimleri, duyurular, ortak alan faturaları, genel kurul toplantıları, faaliyet raporları, denetim raporları bildirilmektedir.

04.
Help Desk

Helpdesk ile web sitesi ve mobil uygulama üzerinden sürekli iletişim kurma imkanı sunuyoruz. Whatsapp hattı üzerinden mesajla her an iletişim kurabilirsiniz.

05.
Raporlama

Malik ve kiracılarımız ile finansal durum raporları, faaliyet raporları, denetim raporları, tahsilat oranları, grafikleri paylaşıyoruz. Web sitesinde malik ve kiracılarımızın takibine sunuyoruz.

06.
Gelir & Gider Takibi

Toplu Yapı aidat gelir takibi ve giderlerin takibinin yapılması, planlanması hayatınızdaki görünmez düzenin temel taşlarını oluşturur.

Beraber Yaşıyoruz

Bireylerin, ailelerin ve toplumun huzur ve düzeninin sağlanmasında yönetim ve işletme hizmetlerini layığıyla yerine getirmenin tarifsiz mutluluğunu yaşıyoruz.

Toplu Yapılarda yaşayan sakinlerin huzurlu, mutlu ve güven içerisinde yaşamalarını sağlamak için kalitesi yüksek hizmet vermek mutlak hedefimizdir.

Bilgilendirme Kanalları

Şeffaf yönetim anlayışımızı yansıttığımız; gerek daireye özel gerek toplu bilgilendirmeler için aşağıdaki bilgilendirme kanallarını kullanıyoruz.

WEB

Binaya özel web siteleri kuruyoruz. Daireye ait kullanıcı adı ve şifresiyle; bakiye takibi ve ödeme yapabilir, destek talebinde bulunabilir ve finansal raporları inceleyebilirsiniz.

E-Posta

Daireye özel bilgilendirmeleri, duyuruları e-posta yoluyla iletiyoruz.

SMS

Daireye ait bakiye ve diğer tüm bilgilendirmeleri SMS ile gerçekleştiriyoruz.

Mobil Uygulama

Şirketimize özel hazırlanmış mobil uygulama ile yönetim duyurularını ve dairenizle ile ilgili bakiyenizi takip edebildiğiniz gibi kredi kartı ile ödeme de yapabilirsiniz. Help desk özelliği ile destek taleplerinizi iletebilirsiniz.

Çözüm Odaklı Hizmetler

Beraber yaşarken, ortak yaşantımızı etkileyecek hizmetlere ihtiyaç duyarız. Yaşadığımız binalarda hepimizi ilgilendiren ihtiyaçlarımızın zamanında karşılanması gerekir. 

Scroll to Top