Biz Kimiz

building, architecture, city

Hakkımızda

SOM Yönetim, bina yönetiminde ilkeli ve güven veren kurumsal hizmetler vermek amacıyla kurulmuştur. Amacımız, kurumsal hizmet anlayışını koruyarak insana odaklı, günümüz standartlarında hizmet kalitesi, çevre bilinci ve sorumluluğu ile toplu yaşam alanlarında profesyonel çözümler üretmektir.

Müşteri profiline uygun standartta hizmet politikası, sektöründe saygın bir yere ulaşma gayret ve çabasıyla sizin için en doğru çözümü üretmek çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır.

Som Yönetim olarak, bina sakinlerinin beklentileri doğrultusunda ve katlanmaya razı oldukları maliyet ölçüsünde düşük standartlardaki hizmetlere de, yüksek standartlardaki hizmetlere de adapte olma kabiliyetine sahibiz. Her türlü standarda uygun yönetim işinin koordinasyonu uzmanlık alanımızdır.

Hangi standartlarda hizmet beklentisi olursa olsun; yapının değerini korumak ilkesiyle imkanları maksimum ölçüde verimli kullanarak tüm hizmetleri bina sakinlerine sunmak ana hedefimizdir.

Som Yönetim, köklü finansal geçmişi olan şirket yöneticileriyle bütçeleme ve finansal planlama ile kaynakları verimli kullanarak fark yaratan hizmet vermektedir.

Vizyon

Dünya standartlarında hizmet veren bina yönetim şirketi olmak; akla bina yönetimi geldiğinde, şirketimiz tarafından belirlenen yönetim standardını düşündürtmek.

Misyon

Bina yönetiminde, dünya standartlarında şeffaf, güvenilir, yenilikçi hizmetler sunarak beklentilerin üzerinde, binanın değerini korumaya yönelik hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Personelimizin hedefimize ulaştırıcı başlıca kaynağımız olduğunun farkındayız. Bu nedenle, eğitim ihtiyaçlarına odaklanır, profesyonellik, bütünlük ve ekip çalışması değerlerini dile getirir, kariyer fırsatları sunar ve yüksek performansı ödüllendiririz.

ISO 9001 - 2015 Kalite Yönetim Sistemi

Hizmet kalitemizi tescillemek için belgelendirme başvurumuzu yaptık.

Sektörde hizmet kalitesini yükseltmek isteyen site yönetimlerine, yönetim firmalarına danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Scroll to Top